Батьківський клуб з питань виховання дітей на основних положеннях моралі
Батьківський клуб В нашому садочку функціонує Батьківський клуб з питань виховання дітей на основних положеннях моралі. Зустрічі проводить вихователь-методист Мороз-Рекотова Леся Вікторівна у зручний для батьків час 16:30. Під час зустрічей розглядаються підходи до виховання впертих дітей, дітей що капризують та багато іншого....
08 окт 2012 {383 просмотра} / 7 фото /
28.09.2012 Вихователь року
27 вересня 2012 року вся Україна відзначався Всеукраїнський день дошкілля, відзначення якого на державному рівні ініціювала Всеукраїнська громадська організація "Асоціація працівників дошкільної освіти". В Запорізькій області це свято відзначають вже вчетверте. Місто Бердянськ не стало виключенням. До свого професійного свята у міському палаці культури 28 вересня 2012 року відбулося свято Вихователь року 2012.
08 окт 2012 {246 просмотров} / 10 фото /
ярмарок освітніх проектів в рамках ІV обласного конкурсу освітніх проектів
В місті Запоріжжі при КЗ «Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти» ЗОР 26.09.2012 року до Всеукраїнського дня дошкільника проходив ярмарок освітніх проектів в рамках ІV обласного конкурсу освітніх проектів, в якому взяла участь вихователь-методист ДНЗ №40 «Калинка» Мороз-Рекотова Леся Вікторівна. На ярмарку було представлено освітній проект «Добре і вічне в душах людських…» зі створення сімейного духовного осередку.
08 окт 2012 {209 просмотров} / 3 фото /
учасники другого обласного конкурсу освітніх проектів 2010 рік
На фото учасники другого обласного конкурсу освітніх проектів 2010 рік. Від нашого закладу участь у конкурсі взяла вихователь-методист Мороз-Рекотова Л.В. з освітнім проєктом "Не байдуже "сьогодні" - надійне "завтра".
08 окт 2012 {289} / 1 фото /
Вихователя-методиста Мороз-Рекотову Л.В. відзначили грмотою Запорізької обласної ради Вихователя-методиста Мороз-Рекотову Л.В. відзначили грамотою Запорізької обласної ради за особистий внесок у розвиток галузі освіти Запорізького регіону, високий професіоналізм та активну громадську діяльність з виховання підростаючого покоління у 2012 ро
Вихователя-методиста Мороз-Рекотову Л.В. відзначили грамотою Запорізької обласної ради за особистий внесок у розвиток галузі освіти Запорізького регіону, високий професіоналізм та активну громадську діяльність з виховання підростаючого покоління у 2012 році.
08 окт 2012 {232} / 1 фото /

Эта страница была посещена счетчик посещений раз с 20 апреля 2012 года